Szanowni Państwo,

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne szkolenie18 września 2015 r. (piątek) odbędzie się szkolenie „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce” poświęcone najważniejszym zasadom pozyskiwania dotacji i realizowania projektów w ramach środków pochodzących z Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

W programie szkolenia m.in.:

  • najważniejsze pojęcia i zagadnienia z obszaru Funduszy Europejskich;
  • możliwości uzyskania wsparcia w perspektywie finansowej 2014-2020 (Programy Operacyjne oraz pozostałe możliwości wsparcia);
  • wskazówki jak przygotować dobry projekt (planowanie projektu oraz wniosek aplikacyjny);
  • omówienie ogólnych zasad kwalifikowalności wydatków w projektach;
  • źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3, piętro I), w godz. 9:00 – 15:30.
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 16 września 2015 r. lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: (59) 846 81 15 lub (59) 846 81 14.
Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy:pomorskiewunii.pl
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.