Już wkrótce firma WMC Systemy Informatyczne doprowadzi bezpłatnie kabel światłowodowy do mieszkań i domów w Dębnicy Kaszubskiej. Pojawią się także kamery monitorujących ulice.

Na realizację projektu spółka otrzymała wsparcie finansowe w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. W ramach tego projektu firma WMC SI Sp. z o.o. planuje doprowadzić kabel światłowodowy do każdego mieszkania w budynkach wielorodzinnych oraz do każdego domku jednorodzinnego z szerokopasmowym dostępem do sieci Internet z przepustowością do 100 Mb/s. Dostępna będzie również cyfrowa telewizja kablowa HD z możliwością obejrzenia 180 programów. Firma będzie oferowała również usługę telefonii stacjonarnej z numeracją słupskiej strefy numeracyjnej, z możliwością bezpłatnego przeniesienia dotychczasowego numeru.. Zmniejszeniu powinna ulec liczba aktów wandalizmu, Dębnica Kaszubska będzie monitorowane kilkunastoma dokładnymi, megapikselowymi kamerami.

BUDOWA SIECI FTTH w DĘBNICY KASZUBSKIEJ

WMC Systemy Informatyczne Sp. z o.o., ul. Tulipanowa 11, Krępa Słupska,
tel. 667 000 444, tel. 59 7273347, fax 59 7273341 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TERENY NA SPRZEDAŻ

Gmina Dębnica Kaszubska w swoim zasobie posiada wiele atrakcyjnych terenów przeznaczonych do sprzedaży:

  • W miejscowości Dębnica Kaszubska, na istniejącym osiedlu mieszkaniowym Północ, istnieje możliwość zakupienia działki budowlanej pod budowę domów jednorodzinnych;

  • Bardzo ładna, spokojna okolica, w pobliżu której zlokalizowane są jeziora i cieki wodne, to teren który obejmuje miejscowości Strzegomino i Krzynię. Ten atrakcyjny teren posiada działki gminne, które w 2010 roku zostaną wystawione do zbycia;

  • Teren wokół jeziora Dobra. Uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania obejmujący ten obszar przewiduje tereny turystyczno – rekreacyjne, przeznaczone do spredazy w 2010 r.;

  • Atrakcyjna działka położona w spokojnej części miejscowości Dębnica Kaszubska o powierzchni około 13 ha. Jest to działka, która daje możliwości rozwojowe dla potencjalnego nabywcy, w celu wykorzystania np. do utworzenia osiedla mieszkaniowego;

  • działki w miejscowości Kotowo, Gogolewo, Budowo.

Ceny wyżej wymienionych oraz innych nieruchomości zawarte zostaną w wykazie nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży. W przypadku nie skorzystania z prawa pierwszeństwa ich nabycia przez osoby, którym to prawo przysługuje, zostanie ogłoszony przetarg ustny nieograniczony. Ogłoszenie o przetargu, podobnie jak wykaz, zostanie podane do publicznej wiadomości m.in. na stronie internetowej Urzędu Gminy w Dębnicy Kaszubskiej, do której odwiedzania zapraszamy.

 

 

ATRAKCYJNE TERENY POD BUDOWĘ OSIEDLA 100 DOMKÓW JEDNORODZINNYCH WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ REKREACYJNO – SPORTOWĄ

Gmina Dębnica Kaszubska (powiat słupski, województwo pomorskie).
Oferta sprzedaży nieruchomość inwestycyjnej w miejscowości Dębnica Kaszubska.


Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży położona jest w miejscowości Dębnica Kaszubska, w odległości 12 km od Słupska i 30 km od Ustki, przy drodze wojewódzkiej 210 Ustka – Unichowo.

Tereny tej nieruchomości przylegają do miejscowości Dębnica Kaszubska od strony Słupska. Lokalizacja nieruchomości stanowi atrakcyjny teren ze względu na dostępność zarówno obiektów oświatowych, tj. nowoczesnego gimnazjum, szkoły podstawowej, przedszkola – które zapewnia miejsce w przedszkolu wszystkim dzieciom, a także ośrodków zdrowia, poczty i Gminnego Ośrodka Kultury. Powierzchnia działki wynosi 12,3426 ha. Teren, zgodnie z ewidencja gruntów, oznaczony jest jako teren zurbanizowany niezabudowany.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 

 

Panorama Dębnicy Kaszubskiej z oferowanej działki