Klasy I-III


VIII Gminny Bieg Przełajowy w Gogolewie z okazji Święta Polskiej Niezapominajki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Wargocka   
piątek, 05 czerwca 2015 09:21

15 maja 2015 r. dwie drużyny z naszej szkoły z opiekunami P. B. Wargocką i p. K. Coppa wzięły udział w VIII Gminnym Biegu Przełajowym w Gogolewie organizowanym corocznie z okazji Święta Polskiej Niezapominajki. Celem biegu było poznanie walorów przyrodniczych okolicznych terenów, poszerzenie wiedzy z zakresu przyrody naszego regionu oraz promowanie zdrowego stylu życia i integracja dzieci z terenu gminy Dębnica Kaszubska.

W biegu udział wzięło 8 drużyn z 4 szkół. Bieg odbywał się w II kategoriach: klas I-III i IV - VI. Grupa młodsza pokonywała trasę 2,5 km, a starsza ok. 4 km. Na trasie znajdowało się 6 baz kontrolnych sprawdzających wiedzę przyrodniczą i sprawność fizyczną. Każda drużyna przygotowała również pracę plastyczną pod hasłem "Błękit wokół nas".

Ostatecznie drużyna młodsza, w składzie: Oliwia Gierczyńska, Łukasz Wasilewski, Jakub Jączyński i Mateusz Sitkowski zajęła II miejsce, a drużyna starsza w składzie: Nikola Samp, Amelia Gierczyńska, Kacper Gierczyński i Kacper Wilga zajęła I miejsce. GRATULUJEMY!!!

Zmagania zakończyła wspólna zabawa i pieczenie kiełbasek przy ognisku.Śmiech

Poprawiony: poniedziałek, 08 czerwca 2015 17:37
 
Wyniki Testu Kompetencji Trzecioklasisty. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Wargocka   
wtorek, 02 czerwca 2015 20:47

W kwietniu 2015 roku uczniowie klasy III pisali swój pierwszy egzamin podsumowujący I etap nauki. Test Kompetencji Trzecioklasisty "Franek czyta" przygotowało wyd. OPERON. Składał się z dwóch części: polonistycznej i matematycznej, z których można było zdobyć maksymalnie po 20 punktów, czyli w sumie 40 punktów. Część polonistyczną najlepiej napisała Roksana Klasa zdobywając 20 pkt, potem Michalina Kluza (19 pkt.), Jakub Jączyński (17 pkt.). W części matematycznej najlepszy wynik osiągnęła Michasia Kluza i Jakub Jączyński (po 20 pkt.), Łukasz Wasilewski (19 pkt.), Roksana Klasa (18 pkt.). Ogólnie najlepszy wynik osiągnęła Michasia Kluza, zdobywając 39 punktów na 40 możliwych! Brawo! Michasia na koniec roku otrzyma nagrodę książkową sponsorowana przez dyrektora szkoły za uzyskanie najwyższego wyniku w teście kompetencji podsumowującym I etap edukacji.

Poprawiony: piątek, 05 czerwca 2015 08:16
 
Nasze sukcesy! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grażyna Krauze   
niedziela, 24 maja 2015 19:51

Kwiecień 2015 r. W Gminnym Konkursie Wielkanocnym na najładniejszą pisankę, kartkę lub stroik zorganizowanym przez Gimnazjum w Dębnicy Kaszubskiej II miejsce zajęła ZUZIA KRAUZE z klasy I, a III miejsce BARTOSZ MOSTOWY z klasy II. BRAWO!

Maj 2015 r. W Gminnym Konkursie Ortograficznym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Gogolewie Kaja Kwiatkowska (kl.II) zajęła II miejsce, a Roksana Klasa (kl.III) zajęła III miejsce, wyróżnienia otrzymali Franek Kopka (kl.II) i Michasia Kluza (kl.III). GRATULACJE!!!

Maj 2015 r. Gminne Biegi Majowe im. Tadeusza Koguta organizowane przez naszą szkołę. W kategorii chłopców z kl. I-II: I miejsce zajął Oskar Wilga (kl.II), a III miejsce Bartosz Mostowy (kl.II); w kategorii dziewczynek z kl. I-II: III miejsce zdobyła Nadja Rejkowicz (kl.I)

ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

Poprawiony: piątek, 12 czerwca 2015 09:07
 
Ogólnopolski konkurs wiedzowy OLIMPUSEK. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grażyna Krauze   
niedziela, 24 maja 2015 19:23

8 stycznia 2015 r. ośmioro uczniów z klasy II i pięcioro z klasy III uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie wiedzowym OLIMPUSEK.

Uczestnicy z klasy II:

 • Ignacy Zakrzewski
 • Bartosz Życiński
 • Kaja Kwiatkowska
 • Aleksandra Cybulska
 • Magdalena Ślusar
 • Eryk Krakowiak
 • Franek Kopka
 • Oskar Wilga

Uczestnicy z klasy III:

 • Michalina Kluza
 • Łukasz Wasilewski
 • Roksana Klasa
 • Szymon Kopka
 • Jakub Jączyński

Konkurs polegał na rozwiązaniu 20 zadań z edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej w ciągu 60 minut. W kwietniu  otrzymaliśmy wyniki. Okazało się, że z trzynaściorga uczestników aż czworo! zostało laureatami, tj. Łukasz Wasilewski ( 7. miejsce w kraju),  Jakub Jączyński (9 miejsce w kraju), Michalina Kluza (10 miejsce w kraju) oraz Kaja Kwiatkowska (13. miejsce w kraju).

GRATULUJEMY!!!Uśmiech

Poprawiony: piątek, 12 czerwca 2015 09:04
 
Spotkanie z policjantami. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Dobroń   
niedziela, 24 maja 2015 18:44

12 maja klasę I odwiedzili panowie policjanci. Rozmawiali z dziećmi nt. bezpieczeństwa. Wskazywali zachowania zagrażające zdrowiu i życiu dzieci, przestrzegali przed niebezpieczeństwami, które mogą mieć miejsce podczas wakacji. Na zakończenie poczęstowali uczniów smacznymi "krówkami".

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Na skróty