Sport
PROGRAM "MAŁY MISTRZ" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Musiał   
niedziela, 21 czerwca 2015 14:31

Program polegał na propagowaniu aktywnej postawy wśród dzieci z klasy I przy wspólnym prowadzeniu lekcji z nauczycielem w-f. każde dziecko nabywało określone umiejętności i wiadomości, za które otrzymywało odznakę, na koniec programu tytuł "Małego Mistrza".  Oto co dzieci robiły:

WRZESIEŃ/PAŻDZIERNIK- na dwóch wycieczkach do lasu oraz w miasteczku rowerowym zdobywaliśmy sprawność: "Turysta-Rowerzysta"

LISTOPAD/GRUDZIEŃ-wykonywaliśmy różne ćwiczenia gimnastyczne i uczyliśmy się tańczyć poleczkę- zdobywaliśmy sprawność "Gimnastyk-Tancerz"

STYCZEŃ/LUTY- naśladowaliśmy ruchy narciarza, ciągnęliśmy się w zaprzęgach kocykowych, udawaliśmy łyżwiarzy (ponieważ nie było śniegu), zdobyliśmy sprawność "Saneczkarz-Narciarz-Łyżwiarz"

MARZEC/KWIECIEŃ- uczyliśmy się rzucać i chwytać piłki, graliśmy w "Dwa ognie", celowaliśmy piłką do kosza i przerzucaliśmy piłkę przez siatkę, zdobywaliśmy sprawność "Piłkarz"

MAJ/CZERWIEC- ćwiczyliśmy bieganie, braliśmy udział w Gminnych Biegach Majowych im. Tadeusza Koguta, zdobyliśmy sprawność  "Lekkoatleta"

Dwukrotnie przeszliśmy testy sprawnościowe: bieg 10x5m., zwis na drążku, marszobieg na dystansie 600m.

Poprawiony: środa, 24 czerwca 2015 21:38
 
PROGRAM MULTISPORT PDF Drukuj Email
Wpisany przez IZABELLA TABAKA   
niedziela, 21 czerwca 2015 14:23

15 czerwca zakończono zajęcia z PROGRAMU MULTISPORT. Zajęcia sportowe, które odbywały się od 16 lutego, dla dzieci w wieku od 10 do 13 lat chcących uprawiać różne dyscypliny sportowe. Zajęcia będą kontynuowane od września, po zrekrutowaniu kolejnych uczestników programu.

W tym czasie zrealizowano 56 jednostek po 90 minut, rozegrano mnóstwo meczów i turniejów, wzięto udział w niezliczonej ilości zawodach sportowych. Frekwencja na zajęciach świadczyła, że młodzież uwielbia sport, chce uczyć się nowych technik i taktyk, poznawać nowe dyscypliny i ... osiągać w nich sukcesy.

Kto chciałby zobaczyć co takiego robiliśmy na zajęciach zapraszamy na nasz blog: www.multisport.pl, wejść w zakładkę UCZESTNICY, odszukać UKS MOTARZYNO i ...dodawać komentarze, bądź poczytać teksty i obejrzeć galerię zdjęć. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Poprawiony: niedziela, 21 czerwca 2015 14:31
 
SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO-edycja letnia PDF Drukuj Email
Wpisany przez IZABELLA TABAKA   
niedziela, 21 czerwca 2015 14:10

W pierwszym tygodniu czerwca w naszej szkole trwały rozgrywki w tenisie stołowym w 4 kategoriach: klasy V-VI oraz klasy II-VI oraz z podziałem na płeć.

W turnieju wzięło udział 19 dziewczynek i 19 chłopców z klas od II do VI.

Najlepszymi okazali się:

kategoria kl.II-IV dziewczęta

I m-sce: OLIWIA GIERCZYŃSKA kl.III

II m-sce: SAMANTA DOMAŃSKA kl.IV

III m-sce: WIKTORIA DOMASZK kl.IV

kategoria kl.II-III chłopcy

I m-sce: OSKAR WILGA kl.II

II m-sce: ŁUKASZ WASILEWSKI kl.III

III m-sce: NATAN JENTA kl.IV

kategoria kl.V-VI dziwczęta

I m-sce: DŻESIKA REJKOWICZ kl.VI

II m-sce: AMELIA ŚLIPEK kl.V

III m-sce: LAURA SKRZECZYNA kl.V

kategoria kl.V-VI chłopcy

I m-sce: KAMIL HIRNAIK kl.VI

II m-sce: KRYSTIAN ŻYCIŃSKI kl.VI

III m-sce: KACPER WILGA kl.V

Zwycięzcom zostaną wręczone pamiątkowe dyplomy i puchary.

Poprawiony: niedziela, 21 czerwca 2015 15:46
 
SUKCESY SPORTOWE 2014/2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Musiał   
niedziela, 31 maja 2015 15:26

 

I m-sce GMINNY TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ dziewcząt;

IV m-sce POWIATOWY TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ dziewcząt

I m-sce GMINNY TURNIEJ MINI PIłKI SIATKOWEJ chłopców;
III m-sce POWIATOWY TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ chłopców

I m-sce GMINNY TURNIEJ UNI-HOKEJA dziewcząt;
V m-sce POWIATOWY TURNIEJ UNI-HOKEJA dziewcząt

I m-sce GMINNY TURNIEJ UNI-HOKEJA chłopców;
IV m-sce POWIATOWY TURNIEJ UNI-HOKEJA chłopców

I m-sce GMINNY TURNIEJ MINI PIŁKI RĘCZNEJ dziewcząt;
IV- m-sce POWIATOWY TURNIEJ MINI PIŁKI RĘCZNEJ dziewcząt

I m-sce GMINNY TURNIEJ MINI PIŁKI RĘCZNEJ chłopców;
IV m-sce POWIATOWY TURNIEJ MINI PIŁKI RĘCZNEJ chłopców

I m-sce GMINNE BIEGI SZTAFETOWE dziewcząt;
VI m-sce POWIATOWE BIEGI SZTAFETOWE dziecząt

I m-sce INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE-Nikola Samp; I m-sce POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE-Nikola Samp;
XI m-sce WOJEWÓDZKIE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE-Nikola Samp

III m-sce POWIATOWA OLIMPIADA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY drużyna dziewcząt

Te sukcesy przełożyły się na bardzo wysoką klasyfikację naszej szkoły wśród szkół z powiatu słupskiego,
gdzie przed laty osiągaliśmy najwyżej 14 m-sce w rankingu, dziś, dzięki pracy uczniów z klas IV, V i VI,
wielości zajęć sportowych, programowi Multisport, zaszliśmy tak wysoko, bo aż na 8-me miejsce. BRAWO!

Na ten sukces pracowali: Nikola Samp, Amela Prandota, Dżesika Rejkowicz, Amela Gierczyńska,
Amela Ślipek, Kamila Beger, Ola Groszkiewicz, Laura Skrzeczyna, Samanta Domańska, Sandra Sobol,
Amela Peplińska, Maja Giez oraz Krystian Życiński, Dawid Nagaj, Kacper Gierczyński, Kamil Hirniak,
Adam Lehmann,Łukasz Dziaczyński, Kacper Wilga, Adrian Mytych, Kuba Malek, Piotr Hildebrandt, Karol Malek.

DZIĘKUJĘ ZA WYTRWAŁOŚĆ I SPORTOWĄ WALKĘ- Izabella Tabaka

POWIATOWA OLIMPIADA MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – ROK SZK. 2014/2015










KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT
Lp Szkoła sztaf. tenis indyw. mini mini uni- mini czwór- suma
Podstawowa przeł. stoł. b.przeł. siatk. kosz. hokej p.ręcz. bój la pkt.
1 SP 2 Ustka 12 6 5 12 10 12 12 69
2 Wrzeście 7 8 12 7 7 12 2 55
3 Motarzyno 6 6 8 4 7 10 41
4 Barcino 9 1 10 7 9 1 37
5 Główczyce 10 8 9 7 3 37
6 Smołdzino 8 10 7 2 7 34
7 Potęgowo 10 7 10 6 33
8 Łupawa 9 9 9 27
9 Pobłocie 7 9 7 1 24
10 Kobylnica 5 1 7 4 4 21
11 SP 1 Ustka 1 7 8 16
12 Sycewice 6 4,5 4 14,5
13 Bierkowo 10 4 14
14 Dębnica K. 2 12 14
15 Przytocko 12 1 13
16 Niepoględzie 3 9 12
17 Stowięcino 3 1 7 11
18 Damno 1 4 4,5 9,5
19 Zagórzyca 4 4 1 9
20 Kwakowo 5 1 6
21 Głobino 1 5 6
22 Kępice 4 1 5
23 Żelkowo 4 1 5
24 Damnica 4 1 5
25 Jezierzyce 5 5
26 Domaradz 1 1 2
27 Korzybie 1 1
28 Charnowo 1 1
29 Biesowice 1 1
30 Objazda 1 1
31 Kończewo 1 1
POWIATOWA OLIMPIADA MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH -ROK SZK. 2014/2015
KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW
Lp Szkoła sztaf. indyw. tenis mini uni- mini mini mini czwór- suma
Podstawowa przeł. b.przeł. stoł. siatk. hokej kosz. p.ręcz. p.nożna bój la pkt.
1 SP-2 Ustka 3 6 8 10 4,5 10 7 7 12 67,5
2 Smołdzino 12 12 4 9 7 4 7 10 65
3 Jezierzyce 9 7 12 7 12 8 55
4 Kobylnica 5 1 12 7 4 10 9 5 53
5 SP-1 Ustka 10 9 9 4 9 41
6 Łupawa 8 8 7 12 35
7 Potęgowo 4 4,5 4 12 6 30,5
8 Kępice 2 3 8 9 4 26
9 Motarzyno 9 7 7 1 24
10 Pobłocie 4 5 5 4 1 19
11 Główczyce 1 5 4 7 1 18
12 Niepoględzie 1 10 7 18
13 Damno 6 10 16
14 Dębnica K. 7 2 7 16
15 Damnica 1 7 4 3 15
16 Przytocko 12 2 14
17 Wrzeście 1 10 11
18 Barcino 1 9 10
19 Sycewice 10 10
20 Domaradz 6 2 1 9
21 Kwakowo 1 7 8
22 Żelkowo 7 7
23 Włynkówko 6 6
24 Zagórzyca 4 1 5
25 Biesowice 1 4 5
26 Objazda 1 4 5
27 Bierkowo 2 2
28 Charnowo 1 1
29 Zaleskie 1 1
30 Stowięcino 1 1
31 Głobino 1 1

POWIATOWA OLIMPIADA MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – ROK SZK. 2014/2015
PUNKTACJA GENERALNA
Lp Szkoła sztaf. sztaf. hal. p. tenis tenis szachy uni- uni- mini mini mini mini indyw. indyw. mini mini mini czwór- czwór- suma pkt. za 9
Podstawowa przeł. przeł. nożna stoł. stoł. hokej hokej siatk. siatk. kosz. kosz. b.przeł. b.przeł. p.ręcz. p.ręcz. p.noż bój la bój la pkt. najlep.
dz. chł. chł. dz. chł. dz ch dz. chł. dz. chł. dz. chł. dz. chł. dz. chł. pozycji
1 SP 2 Ustka 12 3 6 8 9 4,5 12 10 10 10 5 6 12 7 7 12 12 145,5 99
2 Smołdzino 8 12 10 4 10 7 9 7 10 12 2 4 7 7 10 119 88
3 Jezierzyce 9 12 12 7 7 12 5 8 72 72
4 Potęgowo 9 10 4,5 4 7 4 10 12 6 6 72,5 68,5
5 Kobylnica 5 5 7 4 7 12 7 4 1 1 10 9 4 5 81 67
6 Wrzeście 7 8 12 10 7 7 12 1 2 66 66
7 Główczyce 10 7 5 8 9 4 8 1 7 7 3 1 70 65
8 Motarzyno 6 4 7 8 9 6 7 7 10 1 65 64
9 Łupawa 9 8 7 9 12 9 8 62 62
10 SP 1 Ustka 10 5 7 9 1 9 4 8 9 62 62
11 Barcino 9 9 10 7 1 1 9 1 47 47
12 Pobłocie 4 7 9 5 5 7 4 1 1 43 43
13 Przytocko 4 12 12 12 1 2 43 43
14 Dębnica K. 7 4 12 7 2 2 34 34
15 Damno 6 6 4 4,5 1 10 31,5 31,5
16 Kępice 4 2 8 1 3 9 4 31 31
17 Niepoględzie 3 1 10 9 7 30 30
18 Sycewice 10 6 4,5 4 24,5 24,5
19 Damnica 4 4 7 1 4 1 3 24 24
20 Kwakowo 5 7 7 1 1 21 21
21 Bierkowo 2 10 4 2 18 18
22 Zagórzyca 4 4 4 1 1 14 14
23 Stowięcino 3 7 1 1 12 12
24 Żelkowo 7 4 1 12 12 `
25 Domaradz 6 1 2 1 1 11 11
26 Zaleskie 7 1 8 8
27 Głobino 5 1 1 7 7
28 Włynkówko 6 6 6 ,
29 Biesowice 1 1 4 6 6
30 Objazda 1 1 4 6 6
31 Charnowo 1 1 2 2
32 Kończewo 1 1 1
33 Korzybie 1 1 1

 

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 08 czerwca 2015 12:35
 
XXV GMINNE BIEGI MAJOWE im. Tadeusza Koguta PDF Drukuj Email
Wpisany przez IZABELLA TABAKA   
sobota, 23 maja 2015 20:46

WYNIKI XXV GMINNYCH BIEGÓW MAJOWYCH im. Tadeusza Koguta:

KATEGORIA 3-4-latki dziewczęta

I m-sce: KAJA PASTWA MOTARZYNO

II m-sce: LENA MŁODZIANOWSKA  GOGOLEWO

III m-sce: NIKOLA DASGUPTA GOGOLEWO

3-4-latki chłopcy

I m-sce: ANTONI KLOSKOWSKI NIEPOGLĘDZIE

II m-sce: JAKUB DOMAŃSKI GOGOLEWO

III m-sce: MAKSYMILIAN ROSIAK NIEPOGLĘDZIE

Kategoria 5-6-latki dziewczęta

I m-sce:ZUZANNA GRAJCZYK NIEPOGLĘDZIE

II m-sce: MARTYNA TURZYŃSKA MOTARZYNO

III m-sce: JULIA MOSTOWA MOTARZYNO

5-6-latki chłopcy

I m-sce: KACPER DATA DĘBNICA Kaszubska

II m-sce: CEZARY POGODA DĘBNICA KASZUBSKA

III m-sce: OLIWER MRÓZ NIEPOGLĘDZIE

I-II kl. dziewczęta

I m-sce: ZOFIA KLOSKOWSKA NIEPOGLĘDZIE

II m-sce: KAJA GRAJCZYK NIEPOGLĘDZIE

III m-sce: NADIA REJKOWICZ MOTARZYNO „MAŁY MISTRZ”

I-II kl. chłopcy

I m-sce: OSKAR WILGA MOTARZYNO

II m-sce: SZYMON WZIĄTEK DĘBNICA KASZUBSKA „MAŁY MISTRZ”

III m-sce: BARTOSZ MOSTOWY MOTARZYNO

KATEGORIA III-IV dziewczęta

I m-sce: DARIA ORŁOWSKA NIEPOGLĘDZIE

II m-sce: KONSTANCJA HINC DĘBNICA KASZUBSKA

III m-sce: SAMANTA DOMAŃSKA MOTARZYNO

III-IV chłopcy

I m-sce: FILIP MRZYGŁÓD NIEPOGLĘDZIE

II m-sce: DAMIAN DYMITER DĘBNICA KASZUBSKA

III m-sce: NATAN JENTA MOTARZYNO

KATEGORIA V-VI dziewczęta

I m-sce: NIKOLA SAMP MOTARZYNO

II m-sce: AMELIA PRANDOTA MOTARZYNO

III m-sce: NIKOLA ŁYKUS DĘBNICA KASZUBSKA

V-VI chłopcy

I m-sce: KAMIL GUZIŃSKI DĘBNICA KASZUBSKA

II m-sce: DOMINIK BELKA DĘBNICA KASZUBSKA

III m-sce: DANIEL ORŁOWSKI NIEPOGLĘDZIE

KATEGORIA GIMNAZJUM dziewczęta

I m-sce: MAGDALENA PELA NIEPOGLĘDZIE

II –m-sce: KAMILA JABŁOŃSKA NIEPOGLĘDZIE

III m-sce: ALICJA KOPEK DĘBNICA KASZUBSKA

GIMNAZJUM chłopcy

I m-sce: SZYMON SZCZUR DĘBNICA KASZUBSKA

II m-sce: KORDIAN GÓRNOWICZ DĘBNICA KASZUBSKA

III m-sce: MATEUSZ MOTYL DĘBNICA KASZUBSKA

 

WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY !

 

Poprawiony: sobota, 23 maja 2015 21:01
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7

Na skróty